Flessenactie op school!

Sinds oktober doet onze school mee aan de flessenactie van supermarkt COOP in Ruurlo. De school had zich hier speciaal voor aangemeld, omdat de COOP met de flessenactie goede doelen in Ruurlo steunt. Nu was het dus onze beurt. Met het inleveren van lege flessen, kan je een donatie aan de school doen. Het geld dat hiermee wordt opgebracht, wordt aan het einde van de actie door de supermarkt verdubbeld. De Driesprong is al een tijdje bezig met het "vergroenen" van het schoolplein. Naast het aanleggen van een wilgentenenhut, een waterspeelplaats en een insectenhotel, leefde de wens voor het realiseren van een heuse boomhut. Inmiddels is aan deze wens voldaan. "Tegels eruit, groen erin", luidt het motto. Inmiddels zijn er dan ook diverse struiken en planten geplant. Toch heeft de school nog de wens om een aantal fruitbomen te planten. Daarnaast zal er nog een natuurlijke rand als afzetting gerealiseerd moeten gaan worden. U snapt, dit alles kost een hoop geld! Ouders en buurtbewoners doneerden daarom een flink aantal flessen aan de school. Om het deze mensen makkelijk te maken, had firma Boomkamp een lege big bag geleverd voor de school waar de lege flessen in verzameld zouden kunnen worden. Afgelopen vrijdag was het zover: de lege flessen werden door de COOP opgehaald op school. De kinderen hielpen met het inladen van de flessen.  Uiteraard is school erg blij met alle gulle gevers. De flessenactie duurt nog t/m 31 december. U kunt uw lege flessen op school inleveren of rechtstreeks bij de COOP in Ruurlo.  Helpt u mee? Alvast hartelijk dank voor uw bijdrage!
flessenactie 27-11-2020
 
Naar het overzicht

LAATSTE NIEUWS

Teamscholing Kinder EHBO en Kleine blusmiddelen

Met het team hebben we de opfriscursus "Kinder EHBO" en "Kleine Blusmiddelen" gevolgd. Dit werd verzorgd door firma Achter...

Aankomst Sinterklaas gefilmd door Omroep Gelderland

De aankomst van Sinterklaas werd gefilmd door Omroep Gelderland. Kijk en geniet!

Sinterklaas op school!

Vanmorgen was het dan eindelijk zover: Sinterklaas bracht met 1 van zijn pieten een bezoek aan onze school.