't Palet bezoekt De Driesprong

Vandaag brachten de kinderen van groep 7/8 van basisschool 't Palet een bezoek aan onze school. Vorige maand waren de kinderen van onze school al in Groenlo geweest. Vandaag was het de beurt aan onze kinderen om te laten zien in welke omgeving zij opgroeien. De kinderen volgden een aantal workshops: het bakken van wentelteefjes en het spelen van het Zweeds renspel. Bij dit spel moesten de kinderen een aantal vragen beantwoorden die verspreid waren over het plein. In de pauze genoten alle kinderen van een plak heerlijke arretjescake. Aan het einde van de ochtend gingen alle kinderen lopend richting de boerderij van Marise. Hier kregen zij van Marise zelf en haar ouders een rondleiding. Zo werd er een kijkje genomen in de stallen bij de kalfjes, mochten de kalfjes worden gevoerd en werd er gekeken bij de melkinstallatie. Aan het einde van dit bezoek kregen de kinderen iets lekkers te drinken en een pen mee naar huis. Vlak voor het vertrek terug richting school werden er nog gauw telefoonnummers uitgewisseld tussen leerlingen van beide scholen. 't Palet en De Driesprong kijken beiden terug op een zeer geslaagde dag! School bedankt Winny, Astrid, Dienke, Esther en Arjan voor hun inzet. Geniet van alle foto's!

 klik op de foto voor meer foto's!

Naar het overzicht