Sinterklaas op school!

Vanmorgen was het dan eindelijk zover: Sinterklaas bracht met 1 van zijn pieten een bezoek aan onze school. De Sint nam uitgebreid de tijd voor de leerlingen van groep 1 t/m 4 maar hij bracht natuurlijk ook een kort bezoekje aan de andere groepen. De bovenbouw had een gezellige Sinterklaasviering in de klas met prachtige zelfgemaakte surprises. Het was een gezellige ochtend. 's Middags speelden zij gezellige spelletjes en genoot groep 1 t/m 3 van een spannende Sinterklaasfilm.  

Naar het overzicht

LAATSTE NIEUWS

Rommelpieten

Dat was even schrikken toen wij vanmorgen op school kwamen, we konden de school niet in! De rommelpieten waren geweest.

Sinterklaas op school!

Druk..druk..druk.. Maar toch zal Sinterklaas met 2 van zijn Pieten op dinsdag 5 december een bezoek brengen aan onze school.

De voorleeswedstrijd 2023

Frederieke winnaar voorleeswedstrijd 2023! Op vrijdagmorgen hebben wij de finale van de voorleeswedstrijd gehouden.